Анонси

АНОНС: Першість Закарпаття. Західна зона. 12 турПереглядів: 280 | 2018.07.04 22:28

8 червня відбудуться ігри першості Закарпаття Західної зони.

DSC_8214

Чергові матчі у своїй більшості матимуть додаткову інтригу в протистоянні.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Колос» (Ракошино)

П’ята команда проти сьомої. Між ними розрив у два бали. Уже цей факт зумовлює інтригу протистояння, адже в разі успіху з’являться додаткові шанси в суперництві за нагороди. До того ж обидва колективи поступилися в минулому турі, а в позаминулих іграх у боржавців теж поразка, а в ракошинців – нічия. Отож потрібно брати залікові пункти з подвійною енергією. На боці боржавців – рідне поле, але й ракошинці уміють успішно виступати на виїзді.

ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Дерцен»

Ще один цікавий матч: зустріч шостої й четвертої команд. Між ними розрив у три очки й та ж необхідність поповнювати турнірний запас, щоб успішно конкурувати в суперництві за нагороди. В останніх двох іграх нинішні гості взяли 4 очки, а господарі – одне. Слід так само сподіватися на безкомпромісне й напружене протистояння.

ФК «Сільце» – ФК «Бобовище»

Дев’ята команда проти першої. Фаворитом, звісно, є лідер зони. Тим більше, що навіть удома з лідерами «Сільце» грає невдало.

ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке)

Друга команда проти десятої. Усі козирі в господарів. За гостей хіба той факт, що вони успішно зіграли вдома в минулому турі, а тому прагнутимуть показати себе з кращого боку знову.

ФК «Заріччя» – ФК «Гірник» (Рокосово)

Восьма команда проти дванадцятої. Обидва колективи ще шукають свою гру, але перевага поки на боці господарів. До того ж вони менше пропускають і більше забивають ніж суперник.

ФК «Карпати» (В.Коропець) – ФК «Фаворит» (Шишлівці)

Зустріч двох аутсайдерів. Можливо, цей фактор і зумовить достойне суперництво, адже загалом якщо атакувальні ланки більш-менш співставні в команд, то захисні редути надійніші в господарів.

У турі більшість матчів мають свою внутрішню напругу. І хоч у них фактор поля немаловажливий, та, не виключено, що й гості припіднесуть сюрпризи.

ФФЗ

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *