Анонси

Закарпатець Адріан Пуканич: “Поїхав підтримати Сергія Реброва”Переглядів: 801 | 2018.08.27 15:20

Колишній півзахисник збірної України Адріан Пуканич розповів про зустріч в Угорщині з Сергієм Ребровым, ситуацією з українцями в угорській Кішварді.

 55383579

– Адріан, на вихідних ви побували в Угорщині, де недавно пост головного тренера Ференцвароша зайняв Сергій Ребров.

– Так. Ференцварош грав на виїзді проти клубу Мезьокьовешд, який базується не так далеко від моєї батьківщини в Закарпатській області. Тому скористався можливістю, щоб побувати на цьому матчі, в якому на посаді головного тренера Ференцвароша дебютував Сергій Ребров.Також за нову команду тренера грає Іван Петряк. Крім того, в команді Мезьокьовешд грає теж два українця – Михайло Месхі та Шандор Вайда. Так що, можна сказати, приїхали підтримати українців.

– Ференцварош насилу виграв на виїзді. Дебют для Реброва вийшов складним в Угорщині?

– У плані результату, звичайно, все вийшло добре. Перемога з рахунком 1:0. Сам матч, звичайно, складався непросто, три очки Ференцварошу вдалося взяти лише в кінцівці матчу, а господарі пристойно попсували нерви гостям. У них хороша команда, з невеликим стадіоном і полем відмінного газону. На матчі було 4,5 тисячі уболівальників. Ференцварош найпопулярніший клуб в Угорщині, тому на матчі був ще цілий сектор їхніх уболівальників, які їздять на кожен виїзд команди. Підтримка у них була теж серйозна.

– Як в цьому матчі виглядав в складі Ференцвароша Іван Петряк?

– Його добре прийняли в команді. Вболівальники теж ставляться з повагою. Преса і коментатори про його гру хорошої думки, суперники теж уже відносяться серйозніше, коли він на полі. Завдяки йому, і приїзду Реброва, впевнений, угорці будуть активніше звертати увагу на український ринок футболістів.

– Які ви помічаєте головні особливості в чемпіонаті Угорщини?

– Думаю, у нас в Україні помилкова думка щодо рівня чемпіонату Угорщини. Він не такий слабкий, як прийнято вважати. Рівень матчів досить таки високий, а в клуби вливаються хороші гроші.

– Ференцарош прийме стиль гри, який хоче прищепити команді Сергій Ребров?

– Ми розмовляли з Сергієм Станіславовичем після матчу, привітав його з перемогою. В Угорщині все розуміють і знають, що в Ференцварош прийшов сильний європейський тренер, який домігся результату з Динамо. Вони хотіли, щоб Ребров очолив цю команду. Ференцварош завжди бореться за найвищі місця, а з Ребровим ці результати повинні бути максимальними. Думаю, у нього все вийде. Це тренер з хорошим резюме.

– Як в Угорщині йдуть справи у самого українського клубу країни Кішварда, де грають Карасюк, Лук’янчук, Парцванія і Мельник?

– Кішварда невдало розпочала чемпіонат. Крім того, мабуть, вплинула ситуація з видаленням і дискваліфікацією Антона Шиндера, після матчу з Ференцварошем. Наші хлопці грали постійно, а в останньому турі троє з чотирьох футболістів були на заміні.

– Як особисто у вас футбольні справи? Ще граєте?

– Так звичайно. Зараз віддаю борг малій батьківщині, скажімо так. Граю за команду Севлюш з рідного Виноградова. Плани у нас довгострокові. Зараз будемо брати участь в Кубку України серед аматорів, а потім є бажання стати професіоналами і заявитися до другої ліги.

zbirna.com

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *