Анонси

Кращі спортсмени та працівники спортивної галузі Закарпаття отримали заслужені відзнаки (ФОТО, ВІДЕО)Переглядів: 1770 | 2018.09.07 19:46

Щорічно в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізкультури і спорту. Сьогодні (7 вересня) в атріумі облдержадміністрації відбулися обласні урочистості за участі спортсменів, фізкультурників, ветеранів спорту, тренерів, спортивних суддів, працівників фізкультурно-спортивних закладів, центрів, управлінь та відділів, викладачів з фізичного виховання тощо. Із професійним святом присутніх привітали голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, виконуючий повноваження голови обласної ради Йосип Борто, начальник управління молоді та спорту ОДА Віталій Ерфан.

DSC_1254

– Облдержадміністрація особливу увагу приділяє недопущенню скорочення інституцій галузі фізичної культури, яка донедавна утримувалася за рахунок Держбюджету, – наголосив Геннадій Москаль. – Обласні дитячо-юнацькі та спортивні школи переведені на повне утримання з обласного бюджету, в результаті чого в області збережено всю мережу спортивних шкіл. За останні роки значно посилена увага до розвитку матеріально-технічної бази фізкультурно-спортивної галузі, зокрема, щороку успішно реалізуються відповідні обласні програми». Керівник краю також подякував ветеранам спорту – тим, хто стояв біля витоків і заклав основи сьогоднішніх успіхів закарпатського спорту.

Відтак із нагоди галузевого свята відбулася урочиста церемонія нагородження кращих спортсменів області, провідних тренерів та працівників галузі. Головну відзнаку облдержадміністрації – «За заслуги перед Закарпаттям» – отримав директор, тренер-викладач спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи Олімпійського резерву з футболу Вадим Дьордь. Почесною грамотою ОДА нагороджено Тетяну Вєтошкіну – вчителя фізкультури Червонівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Ужгородський район), Михайла Данила – першого віце-президента Федерації боксу Закарпатської області, Василя Деревлянку – віце-президента Федерації боксу Закарпатської області, Анатолія Мандзюка – вчителя фізкультури Лужанської ЗОШ І-ІІІ ст. (Рахівський район), Роберта Панасовича – головного інженера спорткомплексу «ЮНІСТЬ» (Ужгород), Анатолія Плеханова – провідного спеціаліста Закарпатського обласного відділення (філії) Комітету з фізвиховання та спорту Міносвіти України, Сергія Плоскіну – голову Мукачівської районної федерації боксу та Романа Уса – заступника голови відокремленого підрозділу Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств у Закарпатській області.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Почесною грамотою обласної ради нагороджено:

Олександра Тріфана – старшого викладача кафедри фізичного виховання факультету здоров’я та фізичного виховання ДВНЗ «Ужгородський національний університет»;

Василя Форкавця – директора комунального підприємства стадіону «Карпати», тренера-викладача Хустської міської дитячо-юнацької спортивної школи «Хуст-Нарцис»;

Валерію Юзьвяк – майстра спорту міжнародного класу з художньої гімнастики, члена національної збірної України в групових вправах з художньої гімнастики, фіналістку Чемпіонату Світу, фіналістку чемпіонату Європи, учасницю Олімпійських Ігор Ріо 2016, багаторазову чемпіонку Етапів Кубків Гран Прі, багаторазову абсолютну Чемпіонку України.

Грамотою обласної ради нагороджено:

Емілію Мадяр-Фазикаш – викладача кафедри фізичного виховання факультету здоров’я та фізичного виховання ДВНЗ «Ужгородський національний університет», майстра спорту України з фехтування

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високий професіоналізм та з нагоди 60-річчя з дня народження і Дня фізичної культури і спорту

Катерину Товт – тренера-викладача з тенісу Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури і спорту оголошено Подяку обласної ради:

Ларисі Вереш – тренеру-викладачу з волейболу обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів

Ізраілу Шайтилаєву – тренеру-викладачу з вільної боротьби Хустської міської дитячо-юнацької спортивної школи «Хуст-Нарцис»

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя з дня народження і Дня фізичної культури і спорту оголошено Подяку обласної ради Василю Іванку – заступнику директора Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Керівники області також вручили грошові винагороди спортсменам області, чемпіонам та призерам світових, європейських чемпіонатів та кубків з Олімпійських та неолімпійських видів спорту, їх тренерам.

Крім того, було оголошено і відзначено переможців і учасників фотоконкурсу-виставки «Закарпаття спортивне», яка експонується у фойє ОДА. Фотографи-професіонали, фотографи-аматори, початківці до 16 років змагалися в шести номінаціях «Перші кроки у спорті», «Змагальні баталії», «Гордість Закарпаття», «Енергія, що поруч», «Тріумфальна мить» та «Спорт у нашому дворі». Ознайомитися з їх роботами мали можливість всі присутні на святковому зібранні.

За матеріалами Закарпатської ОДА та облради

Фото ОБОЛОК
DSC_1042

DSC_1043

DSC_1040

DSC_1038

DSC_1064

DSC_1056

DSC_1052

DSC_1051

DSC_1049

DSC_1074

DSC_1081
DSC_1090

DSC_1092

DSC_1108

DSC_1107

DSC_1109

DSC_1113

DSC_1112

DSC_1119

DSC_1123

DSC_1128

DSC_1136

DSC_1146

DSC_1149

DSC_1154

DSC_1157

DSC_1164

DSC_1168

DSC_1172

DSC_1178

DSC_1179

DSC_1184

DSC_1186

DSC_1189

DSC_1195

DSC_1201

DSC_1202

DSC_1205

DSC_1207

DSC_1217

DSC_1230

DSC_1238

DSC_1245

DSC_1246

DSC_1260

DSC_1263

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *