Анонси

АНОНС: в Ужгороді вперше пройдуть змагання з тенісболуПереглядів: 283 | 2018.09.14 09:34

22 вересня (субота) в спорткомплексі “Зінедін” пройде відкритий Кубок Закарпатської області з тенісболу.

sbory3_5_3

22 вересня (субота) у великому залі спорткомплексу “Зінедін” пройде відкритий Кубок Закарпатської області з тенісболу, який організовує “Soccer-org”.

Офіційні змагання з цього виду спорту вперше пройдуть на Закарпатті.

Довідка: тенісбол – командний вид спорту, в якому грають футбольним м’ячем через тенісну сітку на майданчику, розмірами схожим з волейбольним.

Змагання розраховані на 16 команд, які складаються мінімум з трьох людей. Спочатку буде проведено груповий етап змагань, а потім – серія матчів на вибування. Початок турніру заплановано о 9:00, старт реєстрації – о 8:30.

Кожен матч буде складатися з однієї партії, яка буде розігруватись до 21 набраного очка. Кількість гравців на полі під час матчу – три. Офіційний м’яч турніру – ALVIC QUANTUM №4.

Команди-призери очікують нагороди, які нададуть спонсори та партнери турніру – це футбольна форма від інтернет-магазину TEAMWEAR та вечеря у пабі CHESTER.

Як зазначили організатори змагань, в даному турнірі можуть взяти участь всі бажаючі. Кількість команд-учасників обмежена – 16 команд, реєстрація триватиме до 20 вересня (або поки не набереться потрібна кількість команд).

Зареєструвати свою команду та дізнатись подробиці про турнір можна за телефоном 0953059450 (Тарас) або написавши на сторінку  “Soccer-org”.

tenisbol

lobda.at.ua

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *