Анонси

Учні Рахівських шкіл перевірили свої навички в орієнтуванні на лісовій місцевості (ВІДЕО)Переглядів: 279 | 2018.09.29 19:01

З нагоди Всесвітнього Дня туризму у Рахові відбулися змагання зі спортивного орієнтування.

1538158824_00449.00_00_01_16.still011-800x450

Справжнє свято у день туризму. В обіймах осені амфітеатр Буркут, зібрав учнів Рахівських шкіл для перевірки на спритність та кмітливість. Адже тут відбувалися змагання зі спортивного орієнтування. 24 школярі кинули собі виклик.

Перш за все на дівчаток та юнаків чекали шикування та інструктажі: загальний та командний. Після ж озброївшись картами і компасами учасники рушили на зустріч випробуванням, маршрутом протяжністю 2 кілометри. Цілих 6 контрольних точок які були ретельно сховані, випробували юних учасників на швидкість та вміння орієнтуватись.

Тих хто прибув зі складної дороги частували смаколиками. Зі свого боку організатори нагородили кращих цього дня грамотами та подарунками.

Також завдячують організатори за підтримку голові Закарпатської регіональної організації політичної партії «За життя» Івану Чубирку, який забезпечив спортивне дійство необхідним спорядженням.

Кожна команда отримала подарунки та враження словом спортивне свято вдалось. До всього голова Рахівської організації політичної партії “За життя” Микола Тафій вручив партквиток новому члену організації.

transkarpatia.net

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *