Анонси

На Кубок Карпатського єврорегіону з’їхалися представники 13 країн (ФОТО)Переглядів: 492 | 2018.10.01 16:24

Осінь шанувальникам танцювального спорту на Закарпатті знову подарувала яскравий захід.

2

Він об’єднав міжнародні змагання всесвітньої класифікації WDSFOpen у категорії «Молодь»(«стандарт» і «латина»), командну зустріч країн Карпатського єврорегіону та відкриті й класифікаційні змагання.

Спортарена «Карпати», що на ранчо-готелі«Золота гора» під Ужгородом, тепло прийняла учасників і гостей. Глядачі мали змогу насолоджуватися виступами 400 пар у 48 видах програмимайже всіх вікових категорій. Як зазначила Олександра Мишко, основний організатор турніру, голова Закарпатського обласного осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту, на захід з’їхалися спортсмени й судді з 13 країн. Присутніх вітав, а пізніше й нагороджував кращих танцюристів начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан. До речі, із-поміждуетівбуло й близько 100 вихованцівклубів області. І особливо приємно, що вони такожпотрапляли до числа володарівпризовихмісць. Скажімо, у найпрестижнішихзмаганняхАркадійГуловський,студент економічного факультету Ужгородського національногоуніверситету, та Анастасія Лендьел,ученицяУжгородської ЗОШ № 1,(КСТ «Грація»Ужгород) у категорії «Молодь»WDSFOpen у латиноамериканській програмі посіли 3 місце, пропустивши вперед лише словацькийта австрійськийдуети. Як відзначили наші тріумфатори, разом танцюють уже рік. Були раді виступити в рідному краї на одному з найважливіших для себе танцювальних заходів року та здобути з-поміж хороших суперників такий високий результат.

Особливу зацікавленість викликали й командні виступи. У них свою майстерність демонстрували спортсмени з Молдови, Словаччини, Румунії, Австрії та України. У захопливому видовищі збірна України, складена з танцюристів Києва й Ужгорода, посіла друге місце. Австрійці – перші, а словаки – треті.

Словами важко передати всі емоції, які вирували на паркеті. Красивий одяг спортсменів, їх витончені рухи під чудову музику, активна підтримка глядачів аплодисментами – цей «драйв» ще довго грітиме душу тих, хто віднайшов час побувати на Кубку карпатського єврорегіону-2018…

3

4

1

 

Володимир Тарасюк,

член Асоціації спортивних журналістів України

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *