Анонси

«Колос» зламався в БобовищіПереглядів: 603 | 2018.10.06 18:48

Ракошинці зазнали нищівної виїзної поразки 5:0.

DSC_9860

У центральному матчі 21 туру крайової першості західної зони зустрілись команди, які претендують на комплекти нагород срібного та бронзового ґатунків:  2 і 4 у турнірній таблиці відповідно. До цього поєдинку господарі у своєму активі мали 41 очко, ракошинці – 34. У будь-якому випадку – протистояння за 6 залікових пунктів.Обидва колективи підійшли до очної зустрічі у повній бойовій готовності.

Першим номером, зрозуміло, зі старту матчу виступили саме підопічні Івана Ковача. Відтак, уже на 2 хвилині створили дебютний гольовий епізод. На рандеву Степана Кундрика запрошує Володимир Бабич. Бобовищанськийголеадор відправив м’яч над поперечиною.

Та вже у першій 15-хвилинці бобовищанці зуміли провести два голи у ворота Кундрика. Спочатку, на 10 хвилині віч-на-віч з голкіпером реалізовує Андрій Русин, розвівши м’яч та стража по різним кутам. А через дві хвилини відзначається Росул. Василь тактично грамотно, а головне  просто, закинув круглого за комір кіперу. 2:0.

Пропущені два голи повністю дезорієнтували ракошинців. Як наслідок – підопічні Івана Ковача виграли центр поля і переважно дислокувались на половині поля суперника. Коуч «Колоса» робить дві швидкі заміни. Спочатку замість Олександра Лазаря виходить Юрій Болдижар. А Даніеля Болдога змінює Микола Говдош. Такі рокіровки від Івана Фізера дещо змінили хід поєдинку. Як мінімум їх наслідком став напівмомент на 25-ій хвилині. Вадим Курта вийшов на очну ставку з Віталієм Підберезьким, та в останній момент від нападника гостей вкрав домашній оборонець.

На 27-ій хвилині дальнім ударом відзначається Олександр Балаж. Дальнім, але неточним. У наступній атаці бобовищанці заробили право на виконання стандарту. Штрафний з 28-ми метрів виконує Володимир Бабич. М’яч у кількох метрах оминувся з ближньою стійкою.

Різна гра, різні цифри на уявному табло, різна поведінка головних тренерів. Іван Фізер – повсякчас на ногах: знервований, роздратований та агресивний. Іван Ковач – традиційно по інший бік поля. Спокійний, але теж у вертикальному положенні. Першому в антракті поєдинку треба провести змістовну і переконливу бесіду зі своїми підопічними. Звісно, якщо команда не позбавилась хоча б бажання зійти на п’єдестал пошани. Другому –  будь-якому ціною втримати перевагу. Позаяк в іншому таймі і малюнок гри, повірте, буде іншим.

Та це буде у другій 45-хвилинці, а під ендшпіль першої господарі до свого активу записали ще один гольовий епізод. Михайло Калій пробив із 14-ти метрів. М’яч після підступного рикошету від захисника з-під поперечини на кутовий парирує Степан Кундрик. А ще була багатоходівка господарів, яка увінчалась гострим прострілом уздовж воротарського майданчика від Володимира Бабича та замикати не було кому.

Другий тайм, як ми і пророкували, відбувався вже за протилежним сценарієм. Ракошинці виступали першим номером, контролювали м’яч,та перший небезпечний епізод створили саме господарі. На 54 хвилині подачу з корнера замикав Андрій Русин. На допомогу воротарю прийшла вірна подруга – поперечина.

Підопічні Івана Фізера в наступній атаці відповіли ударом Миколи Говдоша. Повз рамку.

За кілька хвилин двічі міг відзначитись другий номер «Бобовищі». Дмитро Вінтонюк увійшов у курну зону суперника та обігруючи захисника, перемудрив, випустивши м’яч за межі поля. А потім дивом не поцілив у майже порожні ворота з 5-ти метрів.

«Колос» грав. Бобовище забивало. Третій гол на 60-ій хвилині забив єдиний представник тамтешнього села Євген Машіка. Він зняв павутиння з дальньої дев’ятки не менш дальнім ударом з 25-ти метрів.

А 63-тя хвилина не фартовою стала для 13-ого номера команди гостей. За другу жовту картку рефері матчу Михайло Митровський вилучає Крістіана Порака. Умовивід: відновити бодай паритет у матчі для команди Івана Фізера завдання ірреальне.

Через 4-ри хвилини табло стали притаманні 4:0. Ефектного і щонайголовніше ефективного удару злету, плюс до всього й розвороту завдав автор дебютного в матчі голу Андрій Русин.

Часовий проміж до фінального свистка залишався хіба що формальністю. Бобовищанцям уже не треба було, а ракошинці вже не могли. Проте господарі скористались подарунком від підопічних Івана Фізера – провалом у захисті й Володимир Бабич, який залишився без уваги візаві ударом в ближній кут встановив кінцеві 5:0.

Відверто, ракошинці не заслужили такої розгромної поразки у цьому матчі. Певно тренерву не вдалося знайти необхідні слова для своїх підопічних. Або ж самі ракошинці не хотіли їх чути, бо суттєвої різниці у класі згадуваних нами команд жоден із уболівальників не побачив. Зрештою, гра забувається, а результат увіковічиться щонайменше у 2-му турі обласної першості.

Ще варто відзначити кумедний епізод на 90-й хвилині, коли один із найактивніший у складі «Бобовища» Володимир Бабич обіграв спочатку захисника, потім голкіпера, а в підсумку і самого себе.  Сил на удар з кількох метрів у порожні ворота уже не вистачило.

Господарям – респект, а гостям, напевно, варто подумати чи довго ще керівництво клубу здуватиме пил з футболістів, екіпіруватиме на рівні Другої ліги чемпіонату України і матеріально винагороджуватиме за подібні ігри..?