Анонси

Митник із Закарпаття – учасник турніру з тріатлону в Барселоні (ФОТО)Переглядів: 516 | 2018.10.24 21:36

Сергій Михайлицький – начальник митного поста «Малий Березний» Закарпатської митниці ДФС взяв участь в турнірі з тріатлону IRONMAN, який проходив у Барселоні, Іспанія, повідомляє сайт ДФС.

photo_50690_reference

За програмою спортсмен мав пропливти 3,8 км у відкритій воді на Середземному морі, проїхати на велосипеді 180 км та пробігти 42,2 км на набережній Пінеда де Мар і Калелла. Сергій Михайлицький за підсумком гонки, подолав 226 км за 12 годин 31 хвилину 54 секунди, проплив митник необхідну відстань за 1 годину 7 хвилин 42 секунди, проїхав на велосипеді за 6 годин 27 хвилин 6 секунд та пробіг за 4 години 34 хвилини 1 секунду.

– Тріатлоном займаюсь вже чотири роки, це вже другі подібні змагання для мене. Тренуюсь щодня: бігаю 15 км, плаваю мінімум 3 км, долаю 40 км на велосипеді. Звичайно, що не все одразу. Інколи поєдную плавання та катання на велосипеді, – розповідає Сергій Михайлицький. – Подолати 226 км може кожен, хто має велике бажання. Я не ставив перед собою ціль перемогти чи здобути перше місце – долав кожен кілометр, незважаючи чи це плавання, біг, велосипед чітко контролюючи і розподіляючи власні сили. Запрошую всіх до здорового способу життя, не чекайте на «понеділок» і не відкладайте заняття спортом на потім, і можливо наступного року саме ви станете «Залізною людиною», яка подолала 226 км, – зазначає Сергій Михайлицький.

За словами атлета, для того щоб підготуватись до подібного турніру потрібно близько двох років тренувань. У планах начальника митного поста на наступний рік – участь у водному запливі OCEANMAN.photo_50688_reference

photo_50693_reference

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *