Анонси

Бронзовий «Ужгород» поступається в МукачевіПереглядів: 149 | 2018.11.03 17:47

В останньому турі вищої ліги команда Мирослава Бабяка зазнала поразки від МФА «Мункач» 0:2.

20180924_1839222
У перенесеному й завершальному поєдинку вищої ліги крайового чемпіонату футболісти з обласного центру гостювали у місті над Латорицею. І якщо підопічні Мирослава Бабяка дочасно у скарбничку поставили нагороди бронзового ґатунку й останній поєдинок залишався виключно формальністю, то юнаки лишень завдяки звитязі над чемпіоном – «Мункачем» могли стати третіми. Вікторія для команди Миколи Фанти над мукачівськими однолітками дозволила б зрівнятись за очками із «Середнім» і завдяки кращій різниці забитих та пропущених голів одягнути теж бронзу вслід за дорослими. Не склалося . 5:2 – кінцевий результат матчу молодших.
А тепер щодо поєдинку основних команд. «Ужгород», як власне і юнаки господарів, попри зроблений результат, були налаштовані виключно на перемогу. Тож підопічні Мирослава Бабяка зі старту нав’язали господарям свою гру, принаймні «Ужгороду» притаманний клас був третину тайму. На 7-ій хвилині Антон Предчук, який в останні матчі демонструє висококласну гру, завдав дальнього удару. М’яч просвистів повз дальню стійку.
В наступній атаці Михайло Дудаш віддає на Предчука, Антон на Ковача. Іван забиває в порожні ворота, але було одне але – положення поза грою. Далі пробиває Дудаш, але не точно.
А на 14-ій хвилині перша небезпечна атака «Мункача» втілилась у забитий гол. Підступний рикошет після удару Ігора Королевича, поперечина і м’яч опускається на землю. До чи за лінію – невідомо. Асистент Федак підіймає прапорець. Офсайд? Ні. Сергій Дрибужан фіксує взяття воріт. Схожа ситуація у Середньому закінчилась бійкою й тижневим скандалом на мас-медійному рівні.
Через чотири хвилини куражні мукачівці подвоюють свою перевагу. Василь Герег чітко виконав вирок арбітра – пенальті. 2:0.
На 24-ій хвилині Михайло Дудаш отримує пас у штрафній і з гострого кута б’є у ближній. Максим Колісник парирує. «Ужгород» переважно дислокувався на половині поля суперника, проте бракувало завершального удару. Точного.
Наступну небезпечну атаку ужгородці створили на 32-ій хвилині. Іван Ковач віддав пас Предчуку на підступах до штрафної. Антон увійшов у карну, обіграв захисника і пробив. Вище. Далі Степан Буксар пробиває із метрів 30-ти у ближній кут. Голкіпер відбиває. До слова, Степан був кращим у складі «Ужгорода», у першому таймі точно.
Під завершення першого тайму Василь Герег пробивав з вигідної позиції у ближній кут. Юрій Славік удар парирує.
У першій 45-хвилинці рахунок залишився незмінним.
Другий тайм мукачівці розпочали впевненіше, аніж перший. Та жодна команд не створила жодного моменту до 63-ої хвилини. Тоді Ігор Королевич віддав чудовий пас у штрафну Береша, та метрів із 8-ми пробив далеко від дальнього кута.
Через дві хвилини «Ужгород» відповів. Сергій Машталір віддав на Дудаша, Михайло на Гальчака. А Микита з-під захисника пробив повз ближню стійку.
На 69-ій хвилині Володимир Дуран розігнав хорошу атаку – віддав на Гальчака, а Микита – в штрафну на Машталіра. Сергію завадив пробити захисник. Згодом Машталір зробив простріл зліва уздовж воротарського майданчика, та в Олександра Грицкевича м’яч зрізався з ноги.
А ще були удари повз ворота від Антона Предчука та Михайла Дудаша.
«Мункач» міг збільшити перевагу до 3:0 на 86-ій хвилині, проте Василь Герег опинившись навпроти Юрій Славіка, перекидаючи голкіпера, перекинув і ворота.
Цей матч не впливав на місцерозташування «Ужгорода» в турнірній таблиці. А от перемога дозволила МФА «Мункач» фінішувати на 5-ій позиції.
МФА «Мункач»: Максим Колісник, Олег Поліщук (Назар Грицак, 53), Ігор Тихненко, Іван Жаренко, Іван Береш, Олександр Апарін (Віталій Курильчук, 79), Ігор Королевич, Олег Луців, Максим Кодря, Владислав Ярмошенко (Олег Лозан, 83), Василь Герег.
ФК «Ужгород»: Юрій Славік, Володимир Дуран (Максим Симкович, 81), Степан Буксар, Станіслав Чепа, Вадим Селещук, Іван Ковач, Микита Гальчак, Антон Предчук (Роман Черевка, 81), Сергій Машталір, Михайло Дудаш, Олександр Грицкевич.