Анонси

4 матчі Вищої ліги – 4 перемогиПереглядів: 164 | 2018.11.04 10:20

Ужгородський чоловічий гандбольний клуб «Карпати» двічі обіграв ДЮСШ-Лагутина «Мотор-3», а дівчата з СДЮСШОР “Карпати” впевнено відібрали 4 очки від «Хмельничанки».

img_5579-1

В першому матчі, 2 листопада ужгородці після першого тайму поступались 12:9, а на 47 хвилині поєдинку, взагалі, програвали з рахунком 20:14! Як і повідомляли до матчу в тренерському штабі, для нашої команди одною з головних  проблем буде втома від тривалої дороги у майже 1250 км. до Запоріжжя. Скоріш за все це й було суттєвою причиною багатьох втрат і нереалізованих атак в першому таймі і до 47 хвилини. Однак, немов за «Голівудським» сценарієм, команда віднайшла потрібні сили і головне порозуміння на майданчику. За 13 хвилин до кінця матчу «Вовки» пропустили тільки ОДИН м’яч у свої ворота і такий прояв відмінної спортивної дисципліни не був даремний й в нападі, закарпатці доводили майже кожну змогу до результату. Як наслідок – фінальний рахунок 21:22.

Другий матч, проходив за схожим сценарієм, закарпатці після першого тайму програвали з рахунком 11:10. Відчувалось, що запоріжці прагнуть реваншу, тим більше перед рідними вболівальниками. Другий тайм, за словами Віталія Уманця, головного тренера «Карпат», видався ще більш напруженим ніж перший і на більших швидкостях. Команди немов не відчували втоми, боротьба була справжньою, чоловічою – зазначив Віталій Миронович. Фінальний свисток зафіксував рахунок 21:23 на користь наших гандболістів.

 

ДЮСШ-Лагутина «Мотор-3» 21:22 ГК «Карпати»

ДЮСШ-Лагутина «Мотор-3»

Склад: Чудінов, Будко,

Близнюк 5, Косяк 4, Нагавіальхоссейні 3, Нападайло 3, Лисак 3, Седченко 2, Дробін 1, Широкоград, Олицький, Пилипенко, Петрощак, Білий, Щербань.

Тренери: Павлеко І.

ГК «Карпати»

Склад: Брензович, Бойко, Місяйло 8,  Котюк 4, Данило 4, Польогкий 3, Муров 3, Корбан, Сударіков, Сура, Руденко, Ревта, Кириленко.

Тренери: Уманець В. Бухлак Ю.

Делегат ФГУ: Стеценнко А. Судді: Новіков А., Рожков В.

ДЮСШ-Лагутина «Мотор-3» 21:23 ГК «Карпати»

ДЮСШ-Лагутина «Мотор-3»

Склад: Чудінов, Будко, Дробін 7, Близнюк 6, Косяк 2, Нагавіальхоссейні 2, Щербань 1, Седченко 1, Пилипенко 1, Петрощак 1, Широкоград, Нападайло, Олицький, Білий, Лисак.

Тренер: Павлеко І.

ГК «Карпати»

Склад: Брензович, Бойко, Місяйло 10, Котюк 3, Руденко 3, Данило 2, Муров 2, Польогкий 1,  Корбан 1, Сударіков 1, Сура,  Ревта, Кириленко.

Тренери: Уманець В. Бухлак Ю.

Делегат ФГУ: Стеценнко А. Судді: Новіков А., Рожков В.

Щодо матчів жіночої Вищої ліги в якій Закарпаття представляє СДЮСШОР “Карпати”, то тут було менше боротьби м’яч в м’яч, адже ужгородки в обох поєдинках під кінець нав’язували власний темп гри і відповідно домінування відображалось на заключному рахунку.

В першій грі після 30 хвилин рахунок був на користь наших дівчат всього на один м’яч – 15:16. Однак в другому таймі карпатівки демонстрували дедалі кращу гру як в захисті, а так як з реалізацією атак у них не було проблем, то фінальний свисток зафіксував результат 27:34.

На другий матч закарпатки підійшли ще з серйознішим настроєм і навіть натяку на реванш «Хмельничанки» не залишили. На перерву команди пішли з рахунком 9:14, а фінальний свисток зафіксував рахунок 23:31.

В двох поєдинках найбільш результативними серед карпатівок були: Анна Гававка, Катерина Фенинець і Марія Суха. Однак, варто зазначити, що це командна гра і результат однієї є наслідком не тільки чудової індивідуальної майстерності, але й результат роботи всієї команди. Тому, дякуємо тренерам і всій команді за чудові два поєдинки!

«Хмельничанка» 23:31 СДЮСШОР “Карпати”

«Хмельничанка»

Склад: Граненко, Гуменюк, Стефура 7, Козлова 5, Абабіна 4, Дереклеєва 3,

Машковець 2, Братковська 1, Лигіна, Петрушенко 1, Нечипор, Руда, Тримпол.

Тренери: Костенко В., Диса В.

СДЮСШОР “Карпати”

Склад: Сенинець, Чирська, Фіскареллі,

Гававка 10, Суха 6, Фенинець 5, Матьовка 4, Когуч 2, Гавриш 2, Пейк 1, Казик 1,

Дужар, Петрів, Михайлова

Тренери: Беке Д. Зубанич В.

Делегат ФГУ: Пюрко В.

Судді: Голіков О. Ківернік О.

 «Хмельничанка» 27:34 СДЮСШОР “Карпати”

«Хмельничанка»

Склад: Граненко, Гуменюк, Дереклеєва 7, Козлова 7, Стефура 4, Тримпол

4, Абабіна 3, Машковець 2, Братковська, Лигіна, Петрушенко, Нечипор, Руда,.

Тренери: Костенко В., Диса В.

СДЮСШОР “Карпати”

Склад: Сенинець, Чирська, Фіскареллі,

Гававка 14, Фенинець 6, Матьовка 3, Когуч 3, Казик 2, Дужар 2, Суха 1, Гавриш 1,

Пейк 1, Петрів 1, Михайлова

Тренери: Беке Д. Зубанич В.

Делегат ФГУ: Пюрко В.

Судді: Голіков О. Ківернік О.

Прес-служба ГК «Карпати»

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *