Анонси

Огляд матчів 3 туру Ліги чемпіонів ЗакарпаттяПереглядів: 255 | 2018.11.05 10:11

Завершальні поєдинки в групах видалися безкомпромісними. Як наслідок – жодної нічиєї.

DSC_9546-копия

Група А (с. Дубрівка)

ФК «Бороняво» – ФК «Дружба» (Дубрівка) – 1:4

(Береч Михайло, 52 – Штефаньо Іван, 32; Цільо Михайло, 7, 65; Мочан Михайло, 71)

У присутності 800 глядачів упевнено перемогла «Дружба». Притому дубрівці «заробили» 2 «гірчичники», а їх суперник – 6. Очевидно, що швидкий гол додав упевненості в діях тріумфатора матчу. А в підсумку вийшла переконлива вікторія. На думку організаторів, кращі гравці в матчі: Михайло Береч («Бороняво») та Віталій Подлевський («Дружба»).

 Група В (с. Дубрівка)

ФК «Голубине» – ФК «Будівельник» (Приборжавське) – 3:1

(Мондик Віктор, 7; Фізер Євген, 63; Фалес Михайло, 72 – Пилип Василь, 65)

У цьому матчі будівельники можуть нарікати тільки самі на себе. Їх підвела слабка реалізація моментів. Зокрема, на 80 хв. В’ячеслав Крюков не реалізував пенальті. А ось представники «Голубиного» спромоглися на більше, забивши суперникові тричі. Кращих у матчі гравців (а це – Михайло Фалес («Голубине») та Василь Пилип («Будівельник») нагородив голова Федерації футболу Іршавського району Василь Попович.

 Група С (с. В. Лучки)

ФК «Драчино» – ФК «В.Лучки» – 2:3

(Туряниця Михайло, 26; Помпель Едуард, 33 – Павльо Едуард, 30; Балог Василь, 52; Варга Юрій, 68)

Результативне протистояння, у якому «В.Лучки» здобули вольову перемогу. ФК «Драчино» двічі вів у матчі, однак його суперник, видно, більше прагнув перемоги. А в цілому вийшла цікава зустріч. Кращими гравцями названо: Василя Мішка («Драчино») та Михайла Лукечу («В.Лучки»)

Група D (с. В. Лучки)

ФК «Зірка» (Лінці) – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – 2:1

(Дурецький В’ячеслав, 5+; Гаврилешко Анатолій, 47 – Михайло Кабаці, 55)

Ще один матч, у якому перемога далася в нелегкому протистоянні. «Зірка» відкрила рахунок на самому початку зустрічі завдяки пенальті, а на початку другого тайму суперники обмінялися голами. Більше голів глядачі не побачили. Організатори назвали кращих гравців матчу: Яніс Качур («Н.Давидково») та Віталій Фенцик («Лінці»).

У групі А усі три команди набрали однакову кількість очок. За останніми в групі в чітко визначилися фаворити – «В.Лази» та «Голубине». У групі С і «Тиса», і «В.Лучки» мають абсолютно однакові показники. А в групі D остаточно другу команду визначила різниця м’ячів. Утім, поки не забігатимемо вперед. Давайте почекаємо затвердження результатів організаторами ЛЧЗ. Отоді й назвемо пари наступної стадії змагань.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *