Анонси

На Закарпатті “Золота осінь” вшанувала переможців (ФОТО)Переглядів: 213 | 2018.11.29 15:45

Неофіційний шашковий турнір, який носив відкритий характер, відбувся 28 листопада 2018 року.

9

У ньому прийняло участь 12 спортсменів з міст Тячева, Сваляви, Перечина та Ужгорода. Цей турнір має свою давню історію, адже його було проведено уперше з 1984 р. з ініціативи тодішнього керівництва обласної федерації та персональної ініціативи Михайла Рішка.

З того часу ці змагання дуже часто змінювали свій статус і нарешті стали прерогативою міської федерації міста Ужгорода. Завдяки зусиллям активістам федерації, до участі в турнірі залучаються любителі шашок з інших регіонів. Не став винятком і цьогорічний турнір, у якому прийняло участь 12 спортсменів з різних регіонів нашого краю.

Шашкісти грали за коловою системою, по 20 хвилин на партію обом учасникам. Спортивна дистанція виявилась серйозним випробуванням для більшості учасників змагань.

Найкраще упорались зі своїм завданням перечинські шашкісти Михайло Поворозник та Іван Бобрик. Саме вони очолоили турнірну ситуацію, зберігаючи позиції лідерів.

Усе вирішив останній тур, де у вирішальному поєдинку між собою перемогу святкував Михайло Поворозник (с. Дубриничі, Перечинський р-н), який у підсумку набрав 19 очок, не зазнавши жодної поразки. Лише на очко від переможця відстав його земляк, першорозрядник Іван Бобрик – 18 очок. Третє почесне місце посів кмс Йосип Ганич (м. Ужгород) – 15 очок.

Переможці та призери були нагороджені кубками, грамотами, медалями різного гатунку від управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради (начальник Ольга Василиндра).

Незважаючи на спортивну напругу і гостру конкуренцію, турнір пройшов досить організовано і коректно.

Окрім суто спортивних підсумків, цей турнір мав важливе значення для федерації шашок міста ще й тим фактом, що до шашкістів завітав заступник міського голови Олександр Білак. Олександр Павлович цікавився проблемами федерації та спільно з активом намітили план подальшої співпраці.

8

5

7

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *