Анонси

Закарпатці успішно виступили на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного танцю (ФОТО)Переглядів: 155 | 2018.12.07 10:57

Минулими вихідними в Івано-Франківську відбулися відкриті кваліфікаційні змагання зі спортивних танців.

7-копия

Свою грацію, майстерність виконання та любов до танцю на франківському паркеті продемонстрували і юні вихованці танцювального клубу “Еліт”. Загалом місто над Тисою представили 43 спортсмени. Юні танцюристи здобули багато перших та призових місць, а головне – значно підвищили свою майстерність та рівень.

“Змагання – це досвід, це здобуті кваліфікаційні бали, це спортивні розряди. Спортивні танці (європейська та латиноамериканська програми) – надзвичайно вишуканий, елітний, дорогий вид спорту, що потребує чималих зусиль як спортсменів, так і тренера, й батьків. А найголовніше – це постійний процес навчання і вдосконалення: семінари з залученням тренерів світового рівня, тренувальні збори, індивідуальні заняття, робота над іміджем та стилем пари, і,звичайно ж, – досвід, який здобувається на паркеті на змаганнях.

Наразі багато дітей зареєструвалися для участі в змаганнях, що відбудуться 16 грудня в Києві. Сподіваюся, що всі виступи будуть призовими й переможними, і в кінці року кожен спортсмен, маючи певну кількість балів, отримає уже вищу кваліфікацію”, – поділилася з “Карпатським об`єктивом” заслужений тренер України, суддя вищої категорії, президент Закарпатського обласного осередку Асоціації спортивного танцю України, керівник ТК “Еліт” Владислава Костак.

Призерами та переможцями в своїх категоріях на Всеукраїнських кваліфікаційних змаганнях у Івано-Франківську стали пари: Гінцяк Станіслав – Улашин Єлизавета, Довжанин Володимир – Буришин Камілла, Бобіта Ігор – Антонюк Оксана, Волошин Артем – Волошин Вікторія, Волошин Назар – Штефан Аліна, Лендяк Андрій – Плескун Анастасія, Новак Юрій – Семенова Ніколетта.

Переможці в категорії “Соло”: Молнар Анастасія, Бонь Андріана, Заруцька Анастасія, Якоб Анастасія, Короп Богдана, Драгула Богдана, Кулешник Марійка, Лемко Владислава, Лобазова Владлена, Маслей Каріна, Микитинець Анастасія, Рущак Діна, Чонка Адель, Ревуцька Анастасія, Січ Діана, Бобіта Олександра, Величко Катерина, Гінцяк Олександра, Грицак Олександра, Густі Ксенія.

33-копия

16-копия

13-копия

11-копия

9-копия

5-копия

Карпатський об’єктив

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *