Анонси

ФК «Вишково»: підсумки сезону 2018Переглядів: 125 | 2019.01.09 10:54

Одна з кращих команд області останніх 30–40 років у якийсь період здала позиції, що було доволі незвично.

Вишково

У цьому році «Вишково» стартувало потужно, і після стартових поєдинків впевнено очолювало турнірну таблицю.

Але, скоріш за все, нормальний тренувальний процес не дозволив команді на такому рівні провести весь сезон, і команда трохи підсіла. Особливо здала лінія захисту. Важко пояснити деякі поразки, зокрема 6:0 в Ізі, 3:2 в В.Бичкові, нічию вдома з «Копанею», 1:1. Але як би там не було, після двох останніх сезонів – це успіх. Бронзові медалі – дуже хороший результат.

Будемо сподіватися, що традиції вишківського футболу знову будуть примножуватися. На заключному відрізку «Вишково» набрало 10 очок із 15 можливих або 66,7% із різницею м’ячів 14:9, або 2,8:1,8 у кожній грі. У загальному заліку набрано 46 очок із 66 можливих або 70% із різницею м’ячів 71:36, або 3,2:1,6 у кожній грі. Стадіон у Вишкові хороший, один із кращих у Східній зоні, але чомусь розібрали трибуни і просто «забули» їх відновити, тож уболівальникам довелося спостерігати за поєдинками, стоячи за бар’єром.

Командою опікувався добре відомий на Закарпатті й далеко за межами України Шандор Варга, а на місці всю роботу вів Адальберт Борбель, за що їм велике спасибі від уболівальників Вишкова.

Степан СЕЛМЕНСЬКИЙ, ФФЗ

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *