Анонси

В Ужгороді вперше відбулися змагання з пляжного волейболуПереглядів: 103 | 2019.01.10 09:39

Нещодавно у спортзалі Ужгородського коледжу культури та мистецтв відбувся Новорічно-різдвяний турнір з пляжного волейболу серед юнаків «Кубок тренера».

013120

Засновником та організатором змагань став Заслужений працівник фізкультури та спорту України, старший тренер Закарпатської ОДЮСШ Володимир Созанський.

За «Кубок тренера» боролися його вихованці 2002-2004 р.н., які минулоріч показали високі результати з волейболу.

Варто зазначити, що юнаки 2002 р.н. – Володимир Феньо, Станіслав Стасьо та Іван Ворожильник протягом минулого року стали Чемпіонами «Дитячої ліги» України й переможцями Міжнародних турнірів в Угорщині та Словаччині. А хлопці 2003 р.н. – Денис Ільків та Олександр Гакавий, у складі збірної України, – бронзовими призерами Східно-європейської зони у місті Єреван.

Окрім того, Олександр Гакавий на цих змаганнях отримав кубок кращого гравця (ліберо). Команда ж, юнаків 2004 р.н. виборола срібні медалі «Дитячої ліги» України у Дніпрі.

У січні цьогоріч юнаки 2005, 2003 р.н (і молодші) змагатимуться в перших турах Чемпіонату України, а другий тур, серед юнаків 2003-2004 р.н., відбудеться в Ужгороді у лютому.

За словами Володимира Созанського метою турніру «Кубок тренера» є обмін досвідом між гравцями, а також – підготовка до зимового сезону з пляжного волейболу у закритих приміщеннях.

За умовами турніру, усі учасники самостійно формували команди з 2 гравців, незалежно від віку. Змагання були безкомпромісними та цікавими з технічного й емоційного боків. Команди, які програвали дві гри – вибували, а 4 кращі – боролися за нагороди тренера.

За підсумками суддів Юрія Феня та Івана Цапа переможцями Новорічно-різдвяного турніру «Кубок тренера» стали :

1 місце – Володимир Феньо – Станіслав Стасьо

2 місце – Денис Ільків – Владислав Микульця

3 місце Іван Ворожильник – Ростислав Крайниковець

4 місце – команда ставненської ЗОШ І-ІІІст. (Березнянщина, тренер Михайло Тисянчин)

Цікавою стала також і боротьба за «Супер-кубок» , у якій зійшлися переможці турніру Володимир Феньо і Станіслав Стасьо (2002 р.н.) і судді змагань Юрій Феньо та Іван Цап (1999-1998). До слова, всі вони – вихованці Володимира Созанського.

У підсумку «Супер-кубок» вибороли судді змагань, які здобули яскраву перемогу у третій партії гри.

Потім переможців нагородили кубками, медалями та грошовими преміями. А завершилося дійство солодким застіллям.

Варто зазначити, що засновник та організатор «Кубка тренера» Володимир Созанський планує проводити змагання серед своїх вихованців щорічно, неважно від їх віку. Родзинкою також є те, що участь у турнірі «Кубок тренера» зможуть брати сімейні команди у складі батько-син.

Час Закарпаття

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *