Анонси

АНОНС: Берегово запрошує на дитячий турнір «VoJage-Kupa»Переглядів: 222 | 2019.01.22 12:56

26–27 січня на базі УСБ «Закарпаття» пройдуть ігри відбіркового етапу дитячо-юнацького турніру з футзалу «VoJage-Kupa». Цей турнір проводиться у багатьох країнах Центральної Європи восьмий рік поспіль. На Україні він відбудеться уперше.

futsal1-e1537618357713

Організаторами турніру є некомерційна спортивна асоціація «Вояж». Безпосередніми організаторами в Україні є Берегівська районна федерація футболу та Федерація футболу міста Берегово. Змагання проводяться у чотирьох вікових категоріях: 2007, 2008, 2009 та 2010 років народження. У кожній віковій категорії до змагань допускаються по всім команд, які виборюватимуть право грати у фінальній стадії, яка пройде у столиці Угорщини.

У Будапешті змагатимуться переможці усіх вікових категорій, які пройшли відбіркові етапи. Це представники України, Хорватії, Австрії, Сербії, Румунії, Словаччині та Угорщини. Кожна команда-учасниця буде нагороджена цінними подарунками, а головним призом турніру є поїздка на матч Ліги Чемпіонів або Ліги Європи.

Команди-учасниці турніру не несуть ніяких матеріальних витрат. Усі витрати, пов’язані з організацією і проведенням турніру, бере на себе головний спонсор «Вояж-Груп».

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *