Анонси

У Мукачеві відбувся турнір з рукопашного бою імені Володимира Цірика (ВІДЕО)Переглядів: 138 | 2019.02.03 10:23

У Мукачеві відбувся турнір з рукопашного бою імені Володимира Цірика серед вихованців військового ліцею.

1549125655_28-1-3

Проводити такі змагання серед ліцеїстів вже стало традицією. Організовують його вже четвертий рік поспіль, присвячуючи річниці виводу військ із Афганістану та вшанування пам’яті випускника ліцею – героя АТО.

Учасники змагань намагалися продемонструвати весь технічний арсенал, яким володіють, аби перемогти суперника використовували всі можливі прийоми.

Традиційно на захід завітали голови Мукачівських міських організацій ветеранів Афганістану ветерани-афганці, учасники локальних конфліктів на території інших держав, учасники АТО.

На турнір завітала і мама загиблого воїна АТО Володимира Цірика. Жінка каже, вдячна кожному хто береже пам’ять про її сина та наголосила , що подібні заходи вкрай важливі для підростаючого покоління захисників.

Незмінний суддя змагань – полковник Юрій Захаров каже, подібні турніри організовують не тільки за для покращення фізичної підготовки юнаків, а й для підвищення бойового духу майбутніх захисників України.

На завершення турніру переможні були нагороджені кубками та медалями. Ті, кому першість вибороти не вдалося, кажуть, улюблену справу залишати не збираються й тренуватимуться надалі, щоб наступного року продемонструвати кращий результат.

transkarpatia.net

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *