Анонси

Результати другого дня хокею з шайбою в Ужгороді (ФОТО)Переглядів: 151 | 2019.02.03 22:45

У неділю, 3 лютого, для визначення учасників півфіналу та фіналу цьогорічного турніру із хокею з шайбою, на льодову арену вийшли гравці хокейних команд «Синевир» та «Шахтарські Барси», а вже згодом силами помірялися «Ужгородські Вовки» та «Спартак».

1549205159_img_4282_800x533

Сьогоднішні поєдинки були дуже багатими і на моменти, і на закинуті шайби.

Першими на льоду змагалися команди «Синевир» та «Шахтарські Барси». Учора «синевирці» перемогли із рахунком 2:0, проте сьогодні хід поєдинку дещо змінився. У першому періоді було багато результативних атак, чотири з яких завершилися закинутими шайбами у ворота обох супротивників – 2:2. А ось у другому періоді, попри величезну кількість моментів, рахунок залишився незмінний. І майже до закінчення третьої двадцятихвилинки залишалася інтрига: хто ж вийде у фінал турніру? «Барси» зуміли за лічені хвилини закинути третю, яка і дозволила їм отримати додатковий час, адже за підсумками двох ігор виявилася нічия. Ще за два періоди по 10 хвилин «Шахтарські Барси» розгромили опонентів, закинувши ще три шайби – 0:3. Таким чином, попри вчорашню поразку, «барси» все ж зуміли перемогти «синевирців» та вийти до фіналу турніру.

Наступними на льодову арену вийшли «Ужгородські вовки» та «Спартак». Учора команда з обласного центру здолала суперників із рахунком 7:4. Сьогодні ж «вовки» неодноразово змушували воротаря «спартаківців» обороняти ворота команди, проте жодна із атак так і не переросла у бодай одну закинуту шайбу. На початку другого періоду ситуація повернулася на користь «ужгородців», і вони вже за мить змінили рахунок на 3:0. Інтрига за чемпіонство поволі згасала, але «ужгородські вовки» не на жарт розігралися та наприкінці періоду забили вчетверте. Трохи згодом одна з атак «Спартака» також завершилася успіхом, на що «вовки» відповіли п’ятою результативною атакою – 5:1. До кінця третього періоду «Ужгородські вовки» забили ще двічі. Остання шайба була за «спартаківцями», але, якщо «барсам» вона у попередньому поєдинку дала змогу вибороти для себе «путівку» в фінал, то для «Спартака» – була лише скороченням відставання від суперника. Таким чином, «Ужгородські вовки» та «Спартак» розійшлися із рахунком 7:2 на користь команди з обласного центру, яка і зіграє у фіналі турніру.

1549205163_img_4210_800x533

1549205217_img_4217_800x533

1549205156_img_4200_800x533

1549205204_img_4427_800x533

1549205212_img_4420_800x533

1549205196_img_4399_800x533

1549205250_img_4385_800x685