Анонси

Мирослав Бабяк: “Ніхто з футболістів не має право недооцінювати суперника”Переглядів: 864 | 2019.02.07 21:43

Перший офіційний поєдинок у рамках Зимової першості головна команда обласного центру зіграє зі СДЮСШОР.

51328990_2015520005183171_4279650124067504128_n

Уже цієї суботи, 9 лютого підопічні Мирослава Бабяка проведуть дебютний поєдинок з вихованцями спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Наразі в заявковому листі тренерський штаб прописав двадцять трьох футболістів. Та жоден з них місце в команді, тим більше в стартовому складі, собі ще не забезпечив. “У першому поєдинку з СДЮСШОР я спробую зіграти двома різними складами, але в той же час не забуватиму про результат. Жоден з футболістів не має право недооцінювати суперника. Чи це юнаки спеціалізованої школи, чи представники першолігового колективу. Зимова першість — це підготовчий етап, принаймні для нас, до другого кола аматорського чемпіонату держави. Поки-що про яскраво виражену одинадцятку гравців я не можу говорити. Тим більше, не можуть цього робити самі футболісти.  Своєю грою в кожному офіційному поєдинку, товариському матчі, на тренуванні вони повинні довести мені серйозність своїх намірів захищати кольори “Ужгорода”. Якщо хтось вважає, що наша команда — прохідний двір і на твоїй футболці гучне прізвище, то він пройде до іншої команди, але аж ніяк не затримається у нашій”, – зауважив головний коуч Ужгорода Мирослав Бабяк.

Згадувані двадцять троє футболістів, представлених у заявковому листі “Ужгорода” – аж ніяк не кінцевий склад головної команди обласного центру. До 1/4 фіналу зимової першості Закарпаття Мирослав Бабяк, зрештою як і кожний наставник команд-учасниць перших офіційних змагань під егідою ФФЗ, може робити дозаявки. А якщо говорити виключно про “Ужгород”, то кінцевий список футболістів, які представлятимуть команду на загальнодержавній арені, може зазнати повної трансформації у зв’язку з ширшим трансферним вікном.

Перед “Ужгородом” в зимовій першості Закарпаття керівництво озвучило єдине завдання — виграти кубок. Наскільки з ним впораються гравці — покаже час.

Прес-служба ФК “Ужгород”

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *