Анонси

Ігор Харатін: “Фактор Реброва був одним з ключових при переході в Ференцварош”Переглядів: 181 | 2019.02.08 13:05

Новачок Ференцвароша Ігор Харатін розповів про дебют в команді Сергія Реброва, адаптації в Угорщині.

90032693
– Ігор, вітаємо вас з дебютом в Ференцвароші. Команда після відновлення чемпіонату обіграла Гонвед. Як склався для вас перший матч в складі нової команди?

– Звичайно, все вийшло якнайкраще. Мій дебют відбувся в день мого народження, ми виграли, взяли три очки, а я взяв участь в гольовій атаці на 83-й хвилині гри. Тому кращого подарунка на день народження, напевно, і придумати було складно. Ми всі задоволені, що виграли. Але тепер уже всі думки про наступний матч, тому що у нас попереду дербі.

– Якою була установка на гру від Сергія Реброва?

– Я пройшов збори з Ференцварош, тому вже все прекрасно розумів, як мені треба грати. Ми добре підготувалися, але про 100-відсоткову готовність поки, напевно, ще говорити не варто. Зіграли зараз перший матч, і далі ще будемо додавати. Установка була англійською мовою, все зрозумів, так що ніяких проблем.

– Гонвед, проти якого грав Ференцварош, чим сильний?

– Хороша команда, але так, як вони, у нас в Україні ніхто не грає. Суперник вийшов на матч з п’ятьма захисниками. Суперник вміло оборонявся і виходив в контратаку. У нас були можливості забити гол раніше, але в підсумку інтрига трималася до останніх хвилин, все вирішилося в кінцівці матчу.

– Ти грав на рідній позиції в центрі поля?

– Так, і на зборах теж грав на цій позиції.

– Як атмосфера на домашньому стадіоні Ференцвароша?

– Чудова атмосфера. В Україні в такій обстановці не грав, навіть в Лізі Європи. Тут особлива атмосфера була, перший матч після зимової перерви, тому на гру прийшло більше 10 тисяч уболівальників, завдяки їм нам вдалося вирвати перемогу. Я був приємно здивований такій підтримці і атмосфері.

– Сергій Ребров залишився задоволений твоїм дебютом?

– Сподіваюся, допоміг. Він після гри привітав всю команду з перемогою, сказав, що навіть якщо б гра завершилася з рахунком 0:0, все одно матч можна було б занести в актив, тому що ми грали добре, створювали моменти. Ми виграли і це найголовніше. Матч вийшов відмінним.

– Ференцварош нагадує якусь команду з України?

– Мені ні. Команда намагається грати першим номером. Це цікаво, але до цього ще теж треба звикнути, тому що в Зорі ми грали трохи по-іншому, нам було комфортніше грати другим номером.

– На твій погляд, Ференцварош близький до чемпіонського титулу?

– Завдання така стоїть. Але зараз загадувати поки що дуже рано, попереду ще багато матчів. Буде важко, але в кожній грі ми будемо викладатися, щоб був позитивний результат.

– Присутність в команді земляка Івана Петряк полегшує адаптацію в Ференцварош?

– Насправді, це дуже добре, що він грає в цій команді. Допомагає, розповідає про все тут. У вихідні дні теж разом, тому це теж допомагає швидше звикати до нової обстановки і новій команді.

– Над пропозицією Ференцвароша довго думав, перед від’їздом із Зорі?

– Мені зателефонував Сергій Станіславович Ребров, ми поговорили і після цього в переговори вступили клуби. Я відразу дав згоду, але переговори йшли досить тривалий час. У підсумку тільки через півроку Зоря і Ференцварош вдарили по руках.
– З кимось радився щодо Ференцвароша?

– Переписувався з Ванею Петряком, дізнавався у нього, що тут і як. Думаю, для мене цей перехід буде кроком вперед.

– Умови в Ференцварош краще, ніж в Зорі?

– Так.

– Крім Ференцвароша, розглядалися тобою інші пропозиції?

– Була спочатку пропозиція теж від угорського клубу. Але після того як подзвонив Сергій Ребров, я вже хотів тільки в Ференцварош. Я знав цього тренера ще по Динамо, знав, які у нього вимоги. Мені імпонують його методи роботи і, звичайно, його дзвінок був одним з головних чинників переходу.

zbirna.com

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *