Анонси

В Ужгороді відбулися перші ігри фінальної стадії чемпіонату Закарпаття з хокею (ФОТО)Переглядів: 131 | 2019.02.09 21:47

У суботу, 9 лютого, в Ужгороді на льодовій арені “Ice Land” відбулися перші ігри фінальної стадії Чемпіонату Закарпаття з хокею.

1549712214_img_4555

У боротьбі за перше місце зустрічалися Ужгородські вовки та Шахтарські барси, а Синевир та Спартак вирішували, хто ж буде на 3-му місці.

У першому поєдинку сюрпризу не сталося – Ужгородські вовки впевнено перемогли суперників 8:2. Барсам перші 12 хвилин поєдинку вдавалося протримати свої ворота “сухими”, однак кінцівка першого періоду для підопічних Олександра Дмитрієва видалась не вдалою – хет-трик у виконанні Віктора Артемюка поховав будь-які надії на інтригу. Більше того, після забитих шайб нападник вовків “пішов у кураж” та протягом решти періодів ще двічі відзначився у воротах суперників. Відтак перша перемога фінальної стадії – за Ужгородськими вовками. Та чи вдасться їм так легко перемогти і у вирішальній битві? Дізнаємося завтра о 10.40 на льодовій арені “Ice Land”.

Багатим на забиті шайби виявився і другий поєдинок цього дня. Спартаку, підсиленому підростаючим поколінням хокеїстів, не вдалося врятуватися від розгромної поразки – фінальний свисток зафіксував сухий рахунок 7:0. Чотири рази ворота суперників вразив капітан синьо-білих Валентин Свалявчик, а Василь Йордан оформив хет-трик.
Відтак, у відповідності до регламенту змагань, завтра відбудеться друге і завершальне коло фінальних ігор.

О 9.00 на арену вийдуть Спартак та Синевир, а о 10.30 на глядачів чекає фінальний поєдинок Ужгородські вовки – Шахтарські барси.

О 13.00 відбудеться церемонія нагородження переможців та учасників змагань!