Анонси

Василь Гаджега – найкращий спортивний журналіст року УкраїниПереглядів: 1155 | 2017.01.08 16:14

Національний олімпійський комітет України, в рамках Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська», вже в шістнадцяте визначає спортивних журналістів, телевізійні та радіокомпанії, спортивні та громадсько-політичні газети, а також електронні ЗМІ, які протягом року найкраще висвітлюють олімпійську тематику.

0c1c436-dscf4033-1

Слід зазначити, що за останнє десятиліття закарпатські спортивні журналісти неодноразово ставали переможцями цього Всеукраїнського конкурсу. Так, у 2007, 2008, 2009 роках Володимир Тарасюк, Ростислав Буняк та Василь Гаджега відповідно ставали переможцями у номінації «кращий спортивний журналіст року».

У 2012 році, в номінації «За висвітлення ролі жінок у спорті» переможцем став Василь Гаджега. Окремо хочеться виділити газету «СПОРТтайм», яка в 2013 році стала переможцем номінації «Найкраща спортивна газета року».

У 2014 році вже втретє, але в номінації «За відданість олімпійському руху», став переможцем Василь Гаджега. У 2015 році, Володимир Тарасюк вдруге став кращим у номінації «кращий спортивний журналіст року».

Приємно відмітити, що за підсумками минулого, 2016 року, Василь Гаджега вчетверте в загальному, і вдруге в номінації «кращий спортивний журналіст року», став переможцем Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська».

Слід сказати, що Василь Михайлович вже багато років поспіль прославляє закарпатську спортивну журналістику і вносить свій особистий вагомий внесок у її розвиток. У своїх виданнях він висвітлює спортивне Закарпаття, описуючи його минуле і теперішнє.

Вітаємо Василя Михайловича зі заслуженим визнанням на всеукраїнському рівні!

Денис ЧЕГІЛЬ, Оболок

obolok.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *